VICHENZO

گروه صنعتی ویچنزو

 • moc.oznehciv@ofni
 • 09391080528

با سلام

ضمن قدردانی از حسن انتخاب شما و بازدید از سایت ویچنزو ، خوشحال خواهیم شد تا بــا ارائه نظرات ، انتقــادات و پیشنهادات ســازنــده خـود ، مــا را در دسترسی به اهداف عالیه شرکت که همان جلب رضایت شما مشتریان عزیــز است ، یاری نمایید .

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی 18 ماهه خدمات طلایی وانانکو نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ویچنزو در ایران میباشند. محصولات این شرکت همگی دارای برگه گارانتی در سه نسخه با یک شماره واحد همانند قرارداد بین خریدار و شرکت بوده و پس از امضاء خریدار حکم سند رسمی داشته و معتبر خواهد بود.خواهشمند است به نکات درج شده در کارت گارانتی محصول دقت ویژه بعمل آورید و حتما از نصب توسط افراد متفرقه جدا خودداری نمایید.

نکته مهم : مصرف کننده گرامی ضمانت نامه در صورت داشتن اسم و امضاء و کد نصاب شرکت دارای اعتبار می باشد.

 

جهت انجام امور نصب محصول و فعالسازی ضمانت نامه لطفا آدرس کامل و شماره تلفن همراه و ثابت , با تعداد و نوع محصول را به شماره 09193233350 پیامک ارسال فرمایید.

 

تلفن سراسری خدمات : 09193233350

تلفن مدیریت خدمات    : 091957576880

تلفن دفتر مرکزی   : 0263340839

تلفن شکایات          : 09121711990

 

 

 •  یاد آور می شود جهت نصب و راه اندازی اولیه محصول و نیز امنیت بیشتر و برخورداری از خدمات پس از فروش و گارانتی واطلاعات در مورد شرایط و ضوابط گارانتی ، صرفا از تکنسین های مجاز این شرکت اقدام به نصب محصول نمایید.
 • برای این منظور با تلفن 44965574 تماس بگیرید. همکاران ما تکنسین مجاز شرکت را با توجه به آدرس محل شما جهت نصب محصول معرفی می نمایند.

 •  اطمینان حاصل نمایید محصول خریداری شده مناسب گاز مصرفی شماست.(محصول در حال حاضر جهت گاز شهری تنظیم شده است و در صورت استفاده از هر نوع گاز دیگر باید نسبت به تعویض نازل و سایر تنظیمات توسط تکنسین مجاز شرکت اقدام نمایید.)
 •  تهویه مناسب هوا در محل نصب محصول باید وجود داشته باشد
 •  محل نصب نباید در مسیر جریان شدید باد قرار داشته باشد زیرا ممکن است باعث خاموش شدن شعله گردد.
 •  از دستکاری قسمتهای داخلی محصول جدا خودداری فرمایید.
 •  هنگام استفاده از کپسول مایع از بکارگیری رگولاتورهای غیر استاندارد و فشار قوی برای راه اندازی دا خودداری نمایید.
 •  برای اتصال محصول به گاز شهری از یک شیر گاز انحصاری استفاده کرده و از بکار بردن چند راهی و استفاده مشترک با چندین مصرف کننده جدا خودداری نمایید.
 •  ضمن بکارگرفتن شلنگهای استاندارد گاز ، از قرار دادن شلنگ در محلهای متحرک کابینت مانند کشو یا قسمتی که امکان انسداد وجود دارد خودداری نمایید.از نصب محصول در مجاورت یخچال و فریزر خودداری نمایید. حرارت تولیدی ، روی عملکرد آنها تاثیر گذار است.
 • زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی درج گردیده است و در مورد هر محصول بر روی کارت گارانتی ( طبق شرایط مندرج در پشت کارت ) به صورت مستقل درج شده است که زمان شروع آن از تاریخ تولید محصول می باشد.
 • ضمانت نامه بدون هولوگرام و مهر فاقد اعتبار است
 • خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده وشامل ارایه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد. ایراداتی که ناشی از طراحی، متریال، مونتاژ شده که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می نماید. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان می باشد.
 • دستگاه های دارای گارانتی هستند که دارای برگ ضمانت نامه باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارایه برگ ضمانت نامه ضروری است.
 • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی.
 • استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه.
 • دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز ویچنزو تعمیر شوند.
 •  هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

گروه صنعتی ویچنزو ارائه دهنده لوازم خانگی مدرن و زیبا با بیش از پنج دهه تجربه در ساخت و تولید

درباره گروه صنعتی ویچنزو

نزدیک به پنج دهه با هدف پاسخگویی به نیازهایی که در صنعت وجود داشت پا به عرصه نهادیم و همواره تلاشمان در جهت بکارگیری تکنولوژی ٬ مواد اولیه با کیفیت و همکارانی متخصص در جهت رشد و ارائه محصولاتی با کیفیت هرچه بیشتر و خدماتی متمایز برای شمامصرف کننده محترم بوده است .در این راه کیفیت و خدمات را دو امر مهم دانسته و آن را حق مسلم مصرف کنندگان محترم بر شمرده ایم . ضمن تشکر از حسن انتخاب شما به اطلاع می رساند در فرآیند تولید این محصول از دانش و تجربه و تکنولوژی روز تولید کنندگان اروپایی ٬ مواد اولیه و قطعات استاندارد و با کیفیت بهره گرفته شده تا بتوانیم حداکثر ایمنی و آرامش خاطر به همراه بهینه ترین مصرف انرژی را برای شما به ارمغان آورده باشیم.  

راه های تماس با گروه صنعتی ویچنزو

برای تماس با گروه صنعتی ویچنزو میتوانید از طریق ارسال ایمیل به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند تماس برقرار نمایید. کارشناسان شرکت در اسرع وقت به کلیه ایمیل های شما پاسخ خواهند داد . راه دیگر تماس مراجعه به صفحه فیس بوک می باشد .همچنین می توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات , برای بهبود و کیفیت بیشتر محصولات مارا در این امر مهم یاری نمایید و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت  می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل : moc.oznehciv@ofni

شماره تماس گروه صنعتی ویچنزو : 09391080528 

آدرس سایت رسمی گروه صنعتی ویچنزو : www.vichenzo.com

فیس بوک : www.facebook.com/vichenzoco