VICHENZO

گروه صنعتی ویچنزو

  • moc.oznehciv@ofni
  • 09391080528
 
logo

گروه صنعتی ویچنزو تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله انواع هود آشپزخانه(زیرکابینتی، شومینه ای،جزیره ای و مورب) – انواع اجاق گاز های صفحه ای (استیل – شیشه ای - برقی)  انواع فر ها (تمام برقی – برقی و گازی) در ایران می باشد.ویچنزو به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولیدات لوازم آشپزخانه در ایران ویکی از بزرگترین تولید کنندگان  اجاق با پیشرفته ترین ماشین آلات در زمینه ساخت انواع اجاق آغاز نموده و امروز با تکیه بر متخصصین ایرانی و با بکارگیری از مدرن ترین خطهای تولید توان بسیار بالایی در تولید انبوه محصولات متفاوت با کیفیتی بی نظیر و تنوع منحصر به فرد دارد.امید است با طرح نظرات و پیشنهادات خود مارا در امر بهبود و کیفیت بیشتر محصولات یاری فرمایید.

 

تیم گروه صنعتی ویچنزو

 

eng group

گروه مهندسی و طراحی

Engineering & Design

این گروه متشکل از طراحان و مهندسان مجرب مستقر در واحد طراحی و دیزاین و واحد قالبسازی می باشد.یکی از برترین ها در حوزه فعالیتی  طراحی و ساخت و تولید  که تا به الآن توانسته اند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنند.
 
moc.oznehciv@gnireenignE
 
 
 
qc

کنترل کیفیت و استاندارد

Qc & Standard

اعضای این گروه در جهت كنترل كيفيت کهجزء اساسی کیفیت محصول است و همچنین برای برآورده نمودن و تكميل الزامات كيفيت تمركز و توجه دارند. بررسی محصولات و فرآیندهای صنعتی برای مطابق بودن با استاندارد های کیفیت ملی و بین المللی مانند Iso 9000 از وظایف این تیم متخصص میباشد.

moc.oznehciv@cQ

eng group

بازرگانی و فروش

Trading & Sales

بخش بازرگانی و فروش متشکل از مدیران باتجربه و فعال در قسمت بازاریابی و همچنین مشاوره خريد به مشتری فعالیت ویژه دارند.
 
moc.oznehciv@selaS
 
 
 
support

خدمات و پشتیبانی

Support

خدمات پس از فروش هماهنگ با هدف سامان بخشيدن به امرخدمات پس از فروش، پشتيباني تاسيس گرديده است و با توجه به زير بناي قوي اين مجموعه در بازار و همچنين بهره گيري از پرسنل متخصص و بادانش خود و همچنين تجربه اندوخته از گذشته، توانسته ظرف مدت کوتاهي بازار را با نام خود آشنا و به سمت خود جذب نمايد. اعضا ی این واحد در جهت کسب رضايت شما بزرگواران تلاش مینمایند.

moc.oznehciv@troppuS

گروه صنعتی ویچنزو ارائه دهنده لوازم خانگی مدرن و زیبا با بیش از پنج دهه تجربه در ساخت و تولید

درباره گروه صنعتی ویچنزو

نزدیک به پنج دهه با هدف پاسخگویی به نیازهایی که در صنعت وجود داشت پا به عرصه نهادیم و همواره تلاشمان در جهت بکارگیری تکنولوژی ٬ مواد اولیه با کیفیت و همکارانی متخصص در جهت رشد و ارائه محصولاتی با کیفیت هرچه بیشتر و خدماتی متمایز برای شمامصرف کننده محترم بوده است .در این راه کیفیت و خدمات را دو امر مهم دانسته و آن را حق مسلم مصرف کنندگان محترم بر شمرده ایم . ضمن تشکر از حسن انتخاب شما به اطلاع می رساند در فرآیند تولید این محصول از دانش و تجربه و تکنولوژی روز تولید کنندگان اروپایی ٬ مواد اولیه و قطعات استاندارد و با کیفیت بهره گرفته شده تا بتوانیم حداکثر ایمنی و آرامش خاطر به همراه بهینه ترین مصرف انرژی را برای شما به ارمغان آورده باشیم.  

راه های تماس با گروه صنعتی ویچنزو

برای تماس با گروه صنعتی ویچنزو میتوانید از طریق ارسال ایمیل به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند تماس برقرار نمایید. کارشناسان شرکت در اسرع وقت به کلیه ایمیل های شما پاسخ خواهند داد . راه دیگر تماس مراجعه به صفحه فیس بوک می باشد .همچنین می توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات , برای بهبود و کیفیت بیشتر محصولات مارا در این امر مهم یاری نمایید و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت  می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل : moc.oznehciv@ofni

شماره تماس گروه صنعتی ویچنزو : 09391080528 

آدرس سایت رسمی گروه صنعتی ویچنزو : www.vichenzo.com

فیس بوک : www.facebook.com/vichenzoco